Афіцыйны сайт
Адрас:
231778, г.п. Вялікая Бераставіца,
пер. Зялёны, 3
Электронная пошта:
berestrec@mail.grodno.by
Тэлефон: 8-(01511) 2-17-47
Факс: 8-(01511) 2-17-47

СПІС дэпутатаў Бераставіцкага раённага Савета дэпутатаў двадцаць сёмага склікання

Назва и № акругі

Фамілія, імя, імя па бацьку

Пасада, месца працы

Дзяржынская № 1

(завулкі: Дзяржынскага, Зялёны, Чырвонаармейскі, вуліцы: Дзяржынскага, Чырвонаармейская, Маладзёжная, Новая, Партызанская г.п. В.Бераставіца)

Кадргулаў 
Дзмітрый Рафаэлавіч

першы намеснік старшыні – начальнік упраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта

Чкалаўская № 2

(завулак Чкалава и вуліцы: Калініна, Леніна, (дом № 5), Савецкая (дом № 57а), Чкалава (дамы №№ 6,8, дамы індывідуальнай забудовы), Паўдневая г.п. В.Бераставіца)

Давыдзік Анатолій Фёдаравіч

пенсіянер

Савецкая № 3

(завулак Савецкі і вуліцы: Камсамольская, Леніна (дамы №№ 6,7), Кастрычніцкая, 1-га Мая, Рабочая, Савецкая (дамы №№ 1, 6, 7, 29 і дамы індывідуальнай забудовы) г. п. В.Бераставіца)

Хвасцюк 
Жанна Анатольеўна

начальнік упраўлення па труду, занятасці і сацыяльнай абароне Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта

Заслонаўская № 4

(завулак Заслонава і вуліцы: Гогаля, Заслонава, Леніна (дамы пад №№ : 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30), Міхайліна, В. Соламавай, Пушкіна, Талстога, Юбілейная г.п. В.Бераставіца, установа аховы здароўя “Бераствіцкая ЦРБ”)
Лозко Мікалай Іванавіч намеснік начальніка аддзела па труду і занятасці упраўлення па труду, занятасці і сацыяльнай абароне Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта 

Матросаўская  № 5

(вуліцы: Гагарына (дом № 9), Кавалеўскага, Леніна (дамы пад №№ : 24а, 32, 34, 34а), Матросава (дамы пад №№ : 3, 3а, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 5, 6, 7, 8, 10, 12) г.п. В.Бераставіца)

Ганчарык
Анатолій Аляксандравіч

начальнік Береставіцкага раёна электрычных сетак філіяла рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі “Гроднаэнерга” – Гродзенскія электрычныя сеткі 

Гагарынская № 6

(вуліцы: Анохіна, Гагарына (дамы пад №№ : 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 17, дамы індывідуальнай забудовы), Леніна (дамы пад №№ 35, 35а, г.п. В.Бераставіца)

Казлоўскі 
Аляксандр Міхайлавіч

дырэктар Бераставіцкага унітарнага камунальнага прадпрымства бытавога абслугоўвання насельніцтва 

Ленінская  № 7

(вуліца Леніна, 36 (інтэрнат), дама пад №№ : 38, 40, 42, 44, 46 г.п. В.Бераставіца)

Баярчук 
Мікалай Іванавіч

слесар Бераставіцкага раёна газазабеспячэння Ваўкавыскага вытворчага ўпраўлення “Ваўкавыскгаз”вытворчага рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблгаз”

Усходняя  № 8

(завулак Светлы і вуліцы: Усходняя, ім. І.Жыжэля, Каліноўскага, Каштанавая, Калхозная, Крынічная, Леніна дом № 48, Матросава (дамы пад №№ 17, 18), Сонечная г.п. В.Бераставіца)

Пацэнка 
Мікалай Іванавіч

навуковы супрацоўнік дзяржаўнай установы культуры “Музей вавёркі ў Вялікай Бераставіцы” 

Маладзёжная  № 9

(вуліцы: Анацевіча, імя І. Летка, імя Фелікса Ражанскага, Старадворэцкая (дама пад №№ : 1, 3, 5, 7, 9, дама індывідуальнай забудовы) г.п. В.Бераставіца)

Валашчук 
Максім Мікалаевіч

інжынер Береставіцкага раёна электрычных сетак філіяла рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі “Гроднаэнерга” – Гродзенскія электрычныя сеткі

Камсамольская  № 10

(пагранічная застава «Пагранічны», вуліцы: Гагарына, Зялёная, Камсамольская, Лясная, Адама Міцкевіча, Кастрычніцкая, Савецкая аг. Пагранічны і вёскі: Гарбачы, Жылічы, Мянькі, Мінчыкі)

Блажаеўскі 
Віктар Адольфавіч

галоўны інжынер-механік камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Пагранічны-Агра”
Грыцавічская  № 11

(вуліцы: Леніна, Маладзёжная аг. Пагранічны і вёскі: Грыцавічы, Дзевяткі, Клепачы, Каласы, Краснае, Лясная, Чаплічы, Яскалды)

Семаковіч 
Ніна Міхайлаўна

загадчык дзяржаўнай установы навукі “Дашкольны цэнтр развіцця діцяці аг. Пагранічны”

Камароўская  № 12

(вуліцы: Усходняя, Камарова, Машэрава, Новая аг. Пагранічны)

Галавач 
Аляксандр Мікалаевіч

дырэктар дзяржаўнай установы культуры “Музей вавёркі ў Вялікай Бераставіцы”

Цецяроўская  № 13

(вуліцы: Анохіна, Заходняя, Паўночная, Сонечная, 40 лет Перамогі, Пушкіна, Юбілейная аг. Пагранічны і вёскі: Вараны, Цецяроўка, Рудаўляны)

Прымачэнка 
Мікалай Іванавіч

дырэктар камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Пагранічны-Агра” 

Кватарская  № 14

(аг. Кватары і вёскі: Міжэвічы, Паўлюшкі, Сыраежкі, Ятаўты)
Ціхун Міраслава Мікалаеўна дырэктар дзяржаўнай установы навукі “Кватарскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад-базавая школа"

Алекшыцкая  № 15

(завулак Цэнтральны і вуліцы: Леніна, Ліпавая, Міра, Садовая (дама пад №№ 1-6), Цэнтральная, 40 лет Перамогі, 60 лет Перамогі аг. Алекшыцы і вёскі: Верхаўляны, Гольні, Жукевічы, Кубельнікі, Навасёлкі, Пяскі, Падбагонікі, Пыхоўчыцы)

Паўлюкевіч 
Валерый Эдуардавіч

дырэктар раённага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Алекшыцы” 

Масалянская № 16

(аг. Масаляны і вёскі: Князевічы, Кордзікі, Краснікі, Малыя Гольні, Траццякі)

Пісарык 
Міхаіл Віктаравіч

старшыня Бераставіцкага раённага Савета дэпутатаў

Мураванская  № 17

(завулак Маладзёжны і вуліцы: Маладзёжная, Садовая (дамы пад №№ 7-99) аг. Алекшыцы і вёскі: Калеснікі, Малыя Эйсманты, Муравана)

Белый 
Уладзімір Альфонсавіч

дырэктар камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Малабераставіцкі элітгас”

Канюхоўская  № 18

(аг. Канюхі і вёскі: Глебавічы, Грайна, Жорнаўка, Знайдзіна, Казлы, Магіляны, Водла, Сарасекі)

Капіца Алеся Мікалаеўна

намеснік дырэктара камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Макараўцы”

Макаравецкая  № 19

(аг. Макараўцы і вёскі: Генюшы, Ігнатавічы, Кудрычы, Лішкі, Астапкаўшчына, Парэчча, Рэпавічы, Сямёнаўка, пагранічная застава «Сямёнаўка», хутар Служкі)

Будніцкая Алена Антонаўна

намеснік дырэктара дзяржаўнай установы навукі “Макаравецкі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад-сярэдняя школа " 

Вішнеўская  № 20

(вёскі: Белакозы, Вішнеўка, Курчоўцы, Лапенеўцы, Пачёбуты, Пяцельчыцы, Плябанаўцы, Русакі, Трахімы, хутар Уснар-Дольный, пагранічная застава “Русакі”)

Яцель Іван Браніслававіч

часова не працуючы

Малабераставіцкая  № 21

(вуліца Цітаішвілі аг. Малая Бераставіца)

Кісялеўская Вікторыя Рамуальдаўна

настаўнік дзяржаўнай установы навукі “Малабераставіцкая сярэдняя школа” 

Цэнтральная  № 22

(вуліцы: Гомельская, Леніна, Лясная, Садовая, Цэнтральная, Шасейная, Юбілейная аг. Малая Бераставіца)

Грынюк Аляксей Аляксеевіч

старшыня Малабераставіцкага сельскага Савета дэпутатаў 

Вайцехаўская  № 23

(вуліцы: Новая, 22 с`езда КПСС аг. Малая Бераставіца і вёскі: Багдзюкі, Вайцехаўшчына, Галынка, Дзіневічы, Ёдзічы, Каменка, Кавалі, Кулі, Айцова, Хілякі)

Вярышка Антон Мечыслававіч

аграном-садавод філіала адкрытага акцыянернага таварыства “Малочны Мір” сельскагаспадарчага вытворчага прадпрыемства “АграМір” 

Паплаўская  № 24

(вёскі: Белы Дворак, Бераставічаны, Івашкаўцы, Кашанцы, Клюкоўцы, Непарожнеўцы, Плюскалаўцы, Паплаўцы, Хмеліска, Шаляпкі, пагранічная застава “Галынка”)

Грышакова Святлана Аляксандраўна

кіраўнік свінафермай “Паплаўцы” камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Малабераставіцкі элітгас”

Пархімаўская  № 25

(вуліца Маладзёжная аг. Пархімаўцы і вёскі: Данілкі, Даўбянкі, Жабры, Жукевічы, Зайкаўшчына, Карпаўцы, Кавалікі, Канчаны, Ліснявічы, Пятроўцы, Сінькі)

Гаспадарэц 
Тадэвуш Іосіфавіч

галоўны інжынер-будаўнік камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Пархімаўцы” 

Эймінаўская  № 26

(вуліцы: Вішнёвая, Цэнтральная аг. Пархімаўцы і вёскі: Вараны, Каленікі, Людзвінова, Старынцы, Эймінаўцы)

Карпуць 
Марына Эдуардаўна

старшыня Бераставіцкага сельскага Савета дэпутатаў 

Старадварэцкая  № 27

(аг. Стары Дворац і вёскі: Бергелі, Лявонавічы)

Стасюкевіч Ірына Васільеўна

спецыяліст па кадрах філіала Гродзенскага рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства электроэнергетыкі “Гродноэнерга” – аграфірма “Стары Дворац”

Эйсмантаўская  № 28

(вуліцы: Дружбы, Першамайская, Юбілейная аг. Вялікія Эйсманты і вёскі: Валотынь, Кавалі, Кулікі)

Эйсмант Людміла Сігізмундаўна

загадчык Эйсмантаўскай урачэбнай амбулаторыі – урач агульнай практыкі установы аховы здароўя “Бераставіцкая цэнтральная раённая бальніца” 

Ёдкавічская  № 29

(вуліца Гагарына аг. Вялікія Эйсмонты і вёскі: Вялікія Ёдкавічы, Барыскі, Жукевічы, Каенеўцы, Малыя Ёдкавічы, Мацеевічы, Місявічы, Міхаліно, Рымуцеўцы, Станевічы, Цыдзікі, Ярмолічы)

Колас Іосіф Іосіфовіч

дырэктар камунальнага сельскагаспадарчага унітарнага прадпрыемства “Варанецкі”